DÜZENLEYİCİ KURULUŞ

Pilot Event

2014 yılından bu yana Havacılık Organizasyonları düzenleyen ekip, 2018 yılı başında Pilot Event markası altından çalışmalarını birleştirmiştir. Türkiye’nin havacılık alanında en üst seviyelere ulaşması ve Dünya’da söz sahibi olması için düzenlediğimiz organizasyonlar ile Tüm Türkiye’ye dokunmayı hedefleyen havacılık sevdalısı bir ekipten oluşmaktayız.

Web Sitesini Ziyare Et

Referans Organizasyonlar

Teknofest

2018’de 550 bin, 2019 yılında ise 1.7 Milyon katılımcının bulunduğu Teknofest organizasyonunun Genel Havacılık bölümü tarafımızdan yönetilmiştir. Teknofest kapsamında alan planlaması, saha yönetimi yapılmış ve 2013 kişi uçurulmuştur. Alana +100 hava aracının katılması sağlanmıştır.

Web Sitesini Ziyare Et

WDC

Teknofest bünyesinde Dünya’da kabul görmüş WDC organizasyonu tarafımızdan yapılmıştır. 32 ülkeden 64 sporcunun katıldığı yarışma Dünya’da en fazla ülkeden yarışmacının katıldığı drone organizasyonu olarak rekor kırmıştır.

Web Sitesini Ziyare Et

TDŞ

Türkiye Hava Sporları Federasyonu takvimine eklenen ve bakanlık onaylı düzenlenen Türkiye Drone Şampiyonası 2017 yılından bu yana tarafımızdan düzenlenmektedir. Her sene 3 etap 1 finalden oluşan yarışma kazanan sporcuları milli takım olarak Dünya’da Türkiye’yi temsil etmektedir.

Web Sitesini Ziyare Et

Eurasia Airshow

Organizasyonun hava aracı sergi, sportif havacılık bölümlerinde danışmanlık yapılmıştır. Airshow kapsamında Eurasia Drone Cup düzenlenmiştir.

Adana Flyin

Adana’da düzenlenen bu organizasyona 40 Pilot ve +1500 izleyici katılmıştır. Bu organizasyon yarışma amacıyla düzenlenmiştir. Pilotlar gösterilen hedefe uçakları ile hassas inişler yaparak aldıkları puanlar sonucunda dereceye girmiştir.

Gölyaka Airfest

Düzce’nin Gölyaka ilçesinde düzenlenen organizasyona +3.000 misafir katılmıştır. Uçabilen tüm hava araçların branş fark etmeksizin katıldığı organizasyona +50 hava aracı ve pilot katılmıştır.

İzmir Airshow © 2021-2024. Tüm Hakları Saklıdır.